Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Zpěv i tanec - první oficiální vystoupení v roce 2015 nás čeká již v pátek

12. března 2015 v 6:28 |  Koncerty
Komorní pěvecký sbor Slezské univerzity letos stejně jako v minulém roce zahájí svým vystoupením Reprezentační ples Slezské univerzity. Ten se uskuteční v Kulturním domě Na Rybníčku tento pátek 13.3.2015.
Musím říct, že jsme pilně trénovali a náš výkon na úterní zkoušce byl dokonce oceněn nejmenovanou zahraniční návštěvou:)
A hlavně - stejně jako v minulém roce se můžete těšit nejen na zpěv, ale také na tanec, to abychom naplnili pravdivé tvrzení našeho bývalého pana dirigenta, že "v tanci je naše síla".


I když se jedná o první oficiální vystoupení sboru v roce 2015, několik členů se již na veřejnosti objevilo při prezentaci studentských spolků a aktivit v OC Breda&Weinstein, kde obohatilo program svými krátkými vystoupeními.


Vystoupení sboru na plese bývá tradičně krátké, v tomto měsíci se ale můžete těšit také na plnohodnotný koncert a to na Velikonočních trzích v Opavě na Horním náměstí. Amosféru začínajícího jara zpříjemníme naším zpěvem ve čtvrtek 26.3.2015 v 15:00.
Těšíme se na Vás, ať již půjdete v pátek plesat, či si půjdete za čtrnáct dní kupovat pomlázku:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama