Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Březen 2015

Letos opět na Velikonočních trzích v Opavě

22. března 2015 v 10:26 Koncerty
Zahájení na univerzitním plese máme za sebou a již tento čtvrtek nás čeká první opravdu velký koncert. S blížícími se svátky jara vyrostly na Horním náměstí v Opavě provizorní krámky, kde můžete koupit všechny nezbytnosti, jako jsou pomlázky, či malovaná vajíčka, a jako téměř každým rokem, i letos budeme součástí bohatého kulturního programu, jenž trhy provází.

Naše vystoupení připadá na čtvrtek 26. 3. 2015 v 15:00. Můžete se těšit na veselé a oddechové skladby, které Vám určitě navodí jarní náladu.

Doufáme, že nám bude přát počasí a pod pódiem bude dostatek posluchačů:)


Zpěv i tanec - první oficiální vystoupení v roce 2015 nás čeká již v pátek

12. března 2015 v 6:28 Koncerty
Komorní pěvecký sbor Slezské univerzity letos stejně jako v minulém roce zahájí svým vystoupením Reprezentační ples Slezské univerzity. Ten se uskuteční v Kulturním domě Na Rybníčku tento pátek 13.3.2015.
Musím říct, že jsme pilně trénovali a náš výkon na úterní zkoušce byl dokonce oceněn nejmenovanou zahraniční návštěvou:)
A hlavně - stejně jako v minulém roce se můžete těšit nejen na zpěv, ale také na tanec, to abychom naplnili pravdivé tvrzení našeho bývalého pana dirigenta, že "v tanci je naše síla".


I když se jedná o první oficiální vystoupení sboru v roce 2015, několik členů se již na veřejnosti objevilo při prezentaci studentských spolků a aktivit v OC Breda&Weinstein, kde obohatilo program svými krátkými vystoupeními.


Vystoupení sboru na plese bývá tradičně krátké, v tomto měsíci se ale můžete těšit také na plnohodnotný koncert a to na Velikonočních trzích v Opavě na Horním náměstí. Amosféru začínajícího jara zpříjemníme naším zpěvem ve čtvrtek 26.3.2015 v 15:00.
Těšíme se na Vás, ať již půjdete v pátek plesat, či si půjdete za čtrnáct dní kupovat pomlázku:)