Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Startujeme

17. září 2014 v 21:44
Už je to tady, semestr startuje!
A s ním i vystoupení a zkoušky, všechno co patří k sborovému životu. Je fakt, že zkoušky nám začaly již minulé úterý, v září nás totiž čeká několik koncertů.
Poměrně překvapivá bude naše účast na Tatoo Session Silesia v bývalém kostele sv. Václava, kde zazpíváme v pátek 19.9. v 19:00. Doufáme, že netradiční akce a místo konání s dlouhou historií udělají z vystoupení nevšední zážitek pro nás i pro diváky. O této akci si můžete přečíst na oficiálních stránkách http://www.tattoo-silesia.com/

Letos jsme se také rozhodli zopakovat zpívání pro (nejen) prváky k příležitosti začátku semestru. Opět jsme se spojili s ASPSU, a tak bude naše vystoupení součástí celoodpoledního "seznamovacího" bloku prváků s univerzitou i mimouniverzitním děním. Takže se přijďte podívat 22.9.2014 v 18:00 na dvoranu Masarykovy tř. 37, v případě, že budou padat trakaře, budeme zpívat ve vestibulu, takže přijďte za každého počasí.


Netajíme se tím, že vystoupení má nalákat nové nadějné pěvce - každým rokem odejde skupina absolventů, a tak je třeba nabrat nové posily nejen z řad prváků:) Hned den poté tedy bude 23.9.2014 v 17:30 právě pro nové zájemce "úvodní hodina" před zahájením naší zkoušky na Olbrichově ulici 25, kde se v klidu dozvíte vše nejdůležitější a pokud budete chtít, Vlaďka si vyzkouší Váš rozsah a zařadí Vás do Vám nejvíce odpovídajícího hlasu. Pokud tento začátek propásnete, nic se neděje, můžete přijít na kteroukoli jinou z našich zkoušek, jen to tempo bude již poněkud hektičtější vzhledem k dalším chystaným koncertům (o tom zase jindy). Ale nebojte, máme velmi sympatickou sbormistryni, která neváhá věnovat se nově příchozím individuálně, a také mezi sboristy vládne velká podpora, takže vše potřebné Vás můžeme snadno doučit.

Úterý 30.9.2014 se pak ponese v duchu oficiálního zahájení akademického roku v bývalém kostele sv. Václava, kde je již naše vystoupení skutečnou tradicí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama