Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Pozvánka na vánoční koncerty

9. prosince 2012 v 19:44 |  Koncerty
Nejkrásnější svátky opět klepou na dveře, a tak mám milou povinnost pozvat vás na několik našich vánočních vystoupení.

První z nich je již tradiční univerzitní událost, neboť se jedná o Zpívání na schodech, které proběhne ve středu 12. prosince v 10:30 v budově Slezské univerzity na Masarykově třídě. Budeme zpívat na horní podestě hlavního schodiště a uslyšíte od nás hlavně tradiční české koledy, které by mohly naladit studenty i profesory na trochu svátečnější notu před hektickýcm zápočtovým týdnem.

Několik dní před samotnými Vánoci, konkrétně ve středu 19. prosince v 18:00 pak vystoupíme na samostatném velkém koncertě v obřadní síni Bílého zámku v Hradci nad Moravicí. Přijďte tedy nasát vánoční atmosféru při poslechu známých i neznámých koled.

Nakonec bych se chtěla vrátit k vystoupení, které proběhlo již na samotném počátku adventu.
2. prosince, tedy přesně o první adventní neděli, si náš sbor zazpíval v malém kostelíku sv. Floriána v Držovicích u Prostějova. Atmosféra zde byla velmi vřelá, a tak doufáme, stejně jako paní starostka Držovic, že jsme v tomto malebném svatostánku nezpívali naposledy. Jako malé připomenutí si můžete prohlédnout několik fotek Kamila Vašinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama