Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Prosinec 2012

Pozvánka na vánoční koncerty

9. prosince 2012 v 19:44 Koncerty
Nejkrásnější svátky opět klepou na dveře, a tak mám milou povinnost pozvat vás na několik našich vánočních vystoupení.

První z nich je již tradiční univerzitní událost, neboť se jedná o Zpívání na schodech, které proběhne ve středu 12. prosince v 10:30 v budově Slezské univerzity na Masarykově třídě. Budeme zpívat na horní podestě hlavního schodiště a uslyšíte od nás hlavně tradiční české koledy, které by mohly naladit studenty i profesory na trochu svátečnější notu před hektickýcm zápočtovým týdnem.

Několik dní před samotnými Vánoci, konkrétně ve středu 19. prosince v 18:00 pak vystoupíme na samostatném velkém koncertě v obřadní síni Bílého zámku v Hradci nad Moravicí. Přijďte tedy nasát vánoční atmosféru při poslechu známých i neznámých koled.

Nakonec bych se chtěla vrátit k vystoupení, které proběhlo již na samotném počátku adventu.
2. prosince, tedy přesně o první adventní neděli, si náš sbor zazpíval v malém kostelíku sv. Floriána v Držovicích u Prostějova. Atmosféra zde byla velmi vřelá, a tak doufáme, stejně jako paní starostka Držovic, že jsme v tomto malebném svatostánku nezpívali naposledy. Jako malé připomenutí si můžete prohlédnout několik fotek Kamila Vašinky.