Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Do manželství jedině se sborem:)

23. října 2012 v 10:14 |  Aktuálně
Než se dostanu k reportáži z nedělního koncertu v Deštném, ráda bych se vrátila k události, která se odehrála minulou sobotu. Své ano si řekli dva naši sboristé, tenor Aleš a altistka Vratislava. V tomto roce se stali již třetím čistě sborovým párem, který se rozhodl do toho praštit, takže vidíte, k čemu může takové chození do sboru vést - počítáme-li, že je nás okolo 24 členů (střídavě a proměnlivě), tak ve čtvrtině případů dochází ke sňatku:).

Sbor se účastnil této významné údálosti a díky jednomu ze svatebčanů byla zachycena část našeho vystoupení i se samotným ženichem a nevěstou, o to vás přece nemohu ochudit:)

Aleši a Vráťo, za celý sbor vše nejlepší na společné cestě:) (To platí i pro Míšu, Lenku a oba Petry, kteří už také mají to své "ANO" za sebou)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša | 24. října 2012 v 20:37 | Reagovat

Pro starší a pokročilé...což teprve takový Marek s Lenkou, nebo Vašek s Ivanou!!! Takže každá éra sboru má své páry, které do toho "praštily"....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama