Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Komentáře

1 Ivana Maturová | E-mail | 14. dubna 2012 v 13:05 | Reagovat

Dobrý den,
Tak to je to pravé ořechové co práve ted hledám  nejen spirituály a koncerty duchovní ale také lidové a folklórní , to jsem chtělA vždy dělat , jen jsem na to neměla odvahu odejít a začít znovu někde jinde.
Zpívala jsem v divadla ve sboru  opereta i opera   , dále s filharmonií   Komorní sbor tehdy ještě Mátla a Silesia sbormistra  Spisara.
Pro dlohodobé ošetřování blézké osoby jsem musela zkončit se vším a ted mi to velice chybí.
proč se nevrátím tam, kde jsem bylas?  Co se týče komoráku tak ti jsou už někde jinde , kde nechci být já a navíc vede to Jirka Mlčoch, když stál vedle mne a zpíval , bylo to daleko lepší než když to diriguje.
Silesian bych mohla zpět  ale   nechci, chci zapadnou úplně v novém.
Vybrala jsem si Vás , zda budete mít zájem nechám na Vašerm uvážení.

Opravdu moc by mne mrzelo, kdyby jste si mne ani nevyslechli a neposoudili, zda barva hlasu by se nehodila do vašeho týmu.

Momentálně po smrti mého otce mi bylo nabídnuto zpívat  v místním kostele jen na bohoslužbách jako jsou vánoce a velikonoce , ráda bych tam příští rok zpívala sólo.Ale to mám jen tak , abych nevypadla z kola a trénovala.

Přeji hezký den
Maturová Ivana
tel. 606 046 333

2 Bezejmený člen sboru:) | 24. dubna 2012 v 16:01 | Reagovat

[1]: Dobrý den, předem se omlouváme, že jsme nereagovali dříve. Vaše zpráva byla přeposlána vedoucímu tělesa, který Vás kontaktuje. Děkujeme za projevený zájem! Pavlína Kočišová, administrátorka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.