Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Jarní koncerty

21. března 2012 v 22:12
Tak se probouzíme ze zimního spánku a s jarním sluníčkem jsou tady také jarní koncerty.

První z nich nás čeká již tuto neděli, bude se konat při příležitosti tradičních Velikonoc na zámku v nádherném prostředí zámecké kaple v Kravařích. Zde budeme interpretovat speciální repertoár, který byl částečně vybrán s ohledem na velikonoční svátky a sakrální prostředí, neopomeneme ale ani veselejší lidové skladby, které se hodí k začánajícímu jaru. Tedy nezapoměňte ve 14:00!!! Kaple je malinká, proto doporučujeme přijít dříve. Odměnou bude umělecký zážitek znásobený krásnou akustikou. Pro přesnější informace si můžete prohlédnout program celé výstavy.


Druné vystoupení proběhne 27.4. v rámci koncertu Pěveckého sdružení slezských učitelek, které také vede naše sbormystrině Vladimíra Vašinková. Koncert proběhne v sále minoritského kláštera, podrobnosti přineseme, jakmile je budeme vědět:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Maturová | E-mail | 14. dubna 2012 v 13:05 | Reagovat

Dobrý den,
Tak to je to pravé ořechové co práve ted hledám  nejen spirituály a koncerty duchovní ale také lidové a folklórní , to jsem chtělA vždy dělat , jen jsem na to neměla odvahu odejít a začít znovu někde jinde.
Zpívala jsem v divadla ve sboru  opereta i opera   , dále s filharmonií   Komorní sbor tehdy ještě Mátla a Silesia sbormistra  Spisara.
Pro dlohodobé ošetřování blézké osoby jsem musela zkončit se vším a ted mi to velice chybí.
proč se nevrátím tam, kde jsem bylas?  Co se týče komoráku tak ti jsou už někde jinde , kde nechci být já a navíc vede to Jirka Mlčoch, když stál vedle mne a zpíval , bylo to daleko lepší než když to diriguje.
Silesian bych mohla zpět  ale   nechci, chci zapadnou úplně v novém.
Vybrala jsem si Vás , zda budete mít zájem nechám na Vašerm uvážení.

Opravdu moc by mne mrzelo, kdyby jste si mne ani nevyslechli a neposoudili, zda barva hlasu by se nehodila do vašeho týmu.

Momentálně po smrti mého otce mi bylo nabídnuto zpívat  v místním kostele jen na bohoslužbách jako jsou vánoce a velikonoce , ráda bych tam příští rok zpívala sólo.Ale to mám jen tak , abych nevypadla z kola a trénovala.

Přeji hezký den
Maturová Ivana
tel. 606 046 333

2 Bezejmený člen sboru:) | 24. dubna 2012 v 16:01 | Reagovat

[1]: Dobrý den, předem se omlouváme, že jsme nereagovali dříve. Vaše zpráva byla přeposlána vedoucímu tělesa, který Vás kontaktuje. Děkujeme za projevený zájem! Pavlína Kočišová, administrátorka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama