Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Březen 2012

Tento týden na velikonočních trzích...

31. března 2012 v 17:36 Koncerty
Opět jen krátce. Pomalu se nám začínají rýsovat další koncerty, je třeba oznámit ten nejaktuálnější a to tento čtvrtek 5.4. v 15:30 v Opavě na Horním náměstí v rámci tradičních velikonočních trhů.
Aby to nikoho nemátlo, jen upozorňuji, že nejsme napsáni na oficiálních programech, vystupovat však budeme:)

Přijďte nás podpořit:)

Barcelona!!!!!

26. března 2012 v 18:07
Dnes jen krátce - video z Barcelony:)


Jarní koncerty

21. března 2012 v 22:12
Tak se probouzíme ze zimního spánku a s jarním sluníčkem jsou tady také jarní koncerty.

První z nich nás čeká již tuto neděli, bude se konat při příležitosti tradičních Velikonoc na zámku v nádherném prostředí zámecké kaple v Kravařích. Zde budeme interpretovat speciální repertoár, který byl částečně vybrán s ohledem na velikonoční svátky a sakrální prostředí, neopomeneme ale ani veselejší lidové skladby, které se hodí k začánajícímu jaru. Tedy nezapoměňte ve 14:00!!! Kaple je malinká, proto doporučujeme přijít dříve. Odměnou bude umělecký zážitek znásobený krásnou akustikou. Pro přesnější informace si můžete prohlédnout program celé výstavy.


Druné vystoupení proběhne 27.4. v rámci koncertu Pěveckého sdružení slezských učitelek, které také vede naše sbormystrině Vladimíra Vašinková. Koncert proběhne v sále minoritského kláštera, podrobnosti přineseme, jakmile je budeme vědět:)