Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Únor 2012

Sbor tě potřebuje!!!!

2. února 2012 v 10:56 | Strýček Sam |  Aktuálně
Zdravím všechny nové čtenáře, kteří na stránky zavítali po uvedení několika článků v novém čísle Univerzitních novin. Byl tam i jeden malinký skororeklamní, který odkazoval na náš blog, tak doufám, že s jeho pomocí k nám najdou cestu další a další čtenáři:). Kdo noviny ještě nečetl, má možnost buď zde - http://www.slu.cz/slu/cz/pr/noviny-su/2012-01.pdf a nebo můžete ukořistit papírovou verzi na univerzitě. Rozhodně doporučuji k přečtení dvoustránkový rozhovor o barcelonské soutěži s naší sbormistryní Vlaďkou.

A teď k tomu nejdůležitějšímu!!! Jelikož semestr teprve začíná a sbor nemá žádné akutní koncertní povinnosti, je právě toto naprosto nejvhodnější čas pro nábor nových členů, protože zrovna začínáme nacvičovat nový repertoár a je snadnější se ve sboru rozkoukat.

Proto apeluji na všechny, kdo rádi zpívají - přijdte se k nám podívat na zkoušku, která probíhá vždy v úterý v 18:00 na Olbrichově ulici č. 25. Pokud byste se raději předem ohlásili a nebo měli nějaké dotazy, můžete nás oslovit zde na blogu. Rozhodně se ničeho nebojte - jsme dobrý kolektiv, máme milou sbormistryni a pokud zpíváte jen doma v koupelně, určitě byste se u nás posunuli na další level:) Někteří to dokonce díky sboru dotáhli na divadelní prkna!

Nové tváře a hlasy jsou pro náš sbor důležité. Přestože někteří ve sboru zůstávají i jako absolventi, mnozí členové z jiných koutů republiky již nemohou pod ukončení studia dojíždět, a tak potřebujeme každoročně novou posilu. Tento rok by se nám hodily zvláště TENORY a ALTY. Ovšem uvítáme i ostatní hlasy.

Budeme se na Vás těšit!!! Přicházejte v hojném počtu:)

Foto: David Bernard