Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Leden 2012

Co nás čeká v novém roce?

11. ledna 2012 v 20:53 Aktuálně
Máme tady rok 2012 a pokračujeme ve zpívání a také v našem blogu. Tak vás v tom novém roce pěkně vítám a doufám, že jste si užili svátky.
Včera proběhla první zkouška, na které jsme si zopákli Davida a Goliáše a naučili se novou skladbu Jesu, meine Freude od Johanna Sebastiana Bacha - tohle je zatím první část, ale je možné, že časem nacvičíme i další, které dohromady tvoří hudební doprovod celé mše.


To ovšem není vše, co na nás Vlaďka přichystala - v nejbližsí době bychom měli začít nacvičovat Pater meus od Antonína Tučapského z cyklu Postních motet.


A pak by ráda nacvičila jednu takovou zábavnou skladbu, která je vlastně postavena na doslovné interpretaci různých hudebních znamének ovlivňujících dynamiku a přednes a celkově má parodovat italskou operu - PS: kteří sólisti by si rádi zahráli na operní pěvce?:)Je dost možné, že videa se budou opět přehazovat a mizet, proto doporučuji stejně jako minule - aktualizovat a aktualizovat, dokud to nebude v pořádku:)


Na konec bych chtěla uveřejnit vaše přání. Sice už chvíli ten nový rok máme, ale potáhne se ještě nějakých pár měsíců:) Pokud by jste chtěli ještě nějaké přání přidat, opět můžete učinit v komentářích.


Našemu sboru bych chtěla popřát, aby v novém roce měl štěstí na nové nadané hlásky a aby nalezl spostu příležitostí, kde by mohl ukázat, jak krásně mu to zpívá!
Sylva H.

Do nového roku přeji sboru nové členy k doplnění staré gardy. Spoustu perfektně nacvičených a odzpívaných písní, úspěch, lásku fanoušků a ještě větší lásku k hudbě. Vlaďce přeji pevné nervy a úspěšné splnění všech předsevzatých úkolů.
Anička

Všem sboristům a sboristkám přeji pořádnou chuť do zpívání, Vlaďce hlavně pevné nervy a všem SPOUSTU RADOSTI, POHODY, ELÁNU a POZITIVNÍHO NALADĚNÍ v novém roce.
j.
Sboru přeji, aby ho neopouštělo nadšení a láska k hudbě!
Verča

Našemu sboru bych chtěl do roku 2012 popřát mnoho a mnoho úspěchů, ať mu to parádně zpívá, ať se stále rozrůstá a nechť je posilován těmi, které opravdu zpívání baví. Všem sboristům bych chtěl do toho nového roku popřát mnoho zdraví, štěstí, osobní spokojenosti a velkých i malých osobních úspěchů
Kuba

Přála bych si, abychom neusnuli na vavřínech, a našli v sobě dost motivace se scházet v co nejhojnějším počtu i na zkouškách, aby z nás Vlaďka mohla mít radost, nikoli vrásky. Kéž zpíváme dlouho, a dobře.
Pavla