Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Vox populi

27. listopadu 2011 v 12:21

Když jsem uvažovala, jak pojmenovat tento "článek", vzpomněla jsem si na pořad, který kdysi dávno vysílala televize Nova. Pamatujete si na lidi natěsnané v malé budce, kteří se mohli vyjádřit k čemukoli? Nechci po vás sice, abyste se nacpali do budky, ale budu moc ráda, když projevíte svůj názor.

Co Pavla dopsala druhou část článku o Barceloně, máme trošku útlumové období. Ne, že bychom nic nedělali, a ve sboru se nic nedělo. V brzké době vyjdou univerzitní noviny a pokud Bůh dá (ehm, v tomto případě spíše pan redaktor:), měly by se v nich objevit hned tři články o našem sboru. Nejzajímavější bude jistě rozhovor s Vlaďkou z pera našeho hlavního meteorologa Jirky Sedláčka. Proto neváhejte, a jakmile uvidíte nové vydání univerzitních novin, určitě si ho tentokrát přečtěte, i když to běžně neděláte.

A teď už co se týče toho hlasu lidu - máme několik námětů na další články, které by se mohly na blogu objevit, a docela by nás zajímalo, o jaký byste stáli nejvíce. Pokud máte jiný nápad na článek, napiště nám jej do komentáře, kde můžete také napsat, jak jste spokojeni s tímto blogem. V komentářích se může vyjádřit také k fotogalerii. Zatím v ní naleznete jen fotky, které jsou přímo součástí článků. Zajímalo by nás, zda byste v ní uvítali i fotky navíc, nebo to takto stačí.

Na závěr jsem si nachystala takový průzkum, který se netýká blogu, ale sborových skladeb. Jelikož se blíží Vánoce, zajímalo by mne, jakou z vánočních skladeb, které máme v repertoáru, máte nejraději (ať už jste sboristé, nebo posluchači).
Bohužel, protože blog neumožňuje uveřejnit více anket k jednomu článku, je anketa o vánočních písních umístěna v pravém menu a anketa o článcích se zobrazí při otevření tohoto příspěvku nad komentáři (nebo když kliknete na přidat komentář). Snad obě naleznete:)

Budu se těšit na vaše hlasy a názory:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama