Sbor přijímá nové členy! Kontaktujte nás na tomto blogu, facebooku nebo přijďte na některou z našich zkoušek, které se konají vždy v úterý v 18:00 v budově Slezské univerzity na Olbrichově ulici 25.

______________________________________________________________________________________________________

Komorní sbor získal zlatou medaili v Barceloně!!!

13. října 2011 v 17:07 |  Aktuálně
 Vlaďka a plod jejího a našeho snažení v Barceloně:)

Už tomu bude tři týdny, co náš sbor pod vedením Vladimíry Vašinkové získal zlatou medaili na XIII. ročníku soutěže sborové interpretace lidových písní "Europe and it's songs". Psaly o tom i místní noviny - http://opavsky.denik.cz/zpravy_region/univerzitni-sbor-se-vratil-z-barcelony-pozlaceny.html - i když nutno podotknout, že poněkud zkresleně. A jelikož je to pro nás velká sláva, to by bylo, kdybychom se s tímto oceněním nepochlubili i zde na blogu.

Po loňském stříbrném pásmu z polského Rybniku je tak medaile z Barcelony naším dalším úspěchem a ještě k tomu zlatým! Ale je to taky závazek - laťku jsme si teď nastavili hodně vysoko:)
Osoba, která si zaslouží díky největší, je právě Vlaďka, neboť její píle a trpělivost nás dovedla tak daleko. Snad nebude vadit, když jí za sbor takto veřejně poděkuji.

PřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapený
PřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapenýPřekvapený:*
"MOC DĚKUJEME ZA VŠECHNO, VLAĎKO !!"

A do budoucna si přejme, ať tu laťku už nikdy neshodíme.

Report ze Španěl chystá Pavla, tak si s ní v dohledné době budeme moci připomenout a porovnat své dojmy. A vy, co jste s námi v Barceloně a okolí nebyli, alespoň zjistíte, co jsme zažili a jak jsme se tam měli. A že je o čem vyprávět:)

Článek do univerzitních novin chystá i náš vrchní meteoorolog a tvůrce navýsost zapeklitých a ještě zapeklitějších otázek ze světa filozofie - Jirka Sedláček. Tímto apeluji na sboristy - pokud máte nějaký pěkný zážitek z Barcelony, napiště našemu vrchnímu meteoorologovi, možná vám za odměnu vykouzlí pěkné počasí, tak jako ve Španělsku....

Prozatím jen fotka sboru pod španělským nebem, zbytek bude následovat v dalších dnech.


* toto je grafické znázornění Komorního pěveckého sboru Slezské univerzity - neříkejte, že nevidíte tu podobu:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama